Veľkoobchodný predaj

Máte vlastný obchod, hotel, sieť reštaurácií alebo reťazec podnikov, v ktorých sa vám budú hodiť naše produkty? V tom prípade je práve pre vás otvorený náš veľkoobchod. Aké výhody vám spolupráca s nami môže priniesť?

Kontaktujte nás

Telefon: +420 725 444 879
Mail: info@frepro.sk

Individuálny prístup ku každému klientovi

V prípade dlhodobej spolupráce a pravidelného odberu sa vám budeme venovať naozaj naplno. Samozrejmosťou je kompletné poradenstvo, a to napríklad s výberom či umiestnením vôní. Vašim potrebám prispôsobíme aj dodávku tovaru. Potrebujete nové produkty každý mesiac, alebo vám stačí dodanie raz za štvrť roka? Stačí povedať a my sa o všetko postaráme. Tovar vám potom budeme odosielať úplne samostatne, bez nutnosti vytvárania objednávok či zasielanie akýchkoľvek upozornení.

Výhodnejšie ceny

Pre našich partnerov máme pripravené tie najvýhodnejšie ceny tovaru. Ponuka je individuálna a ovplyvňuje ju hneď celý rad faktorov. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať. Radi potom vypočítame ceny šité priamo vám na mieru.

Odber za účelom ďalšieho predaja

Chystáte sa nakupovať naše produkty za účelom ďalšieho predaja? Radi vám ponúkneme tie najlepšie ceny aj podmienky a váš obchod len pokvitne.

Vytvorenie balíčku na mieru

Predajom prírodných vôní nekončíme. Do objednávky môžeme zakomponovať aj produkty z e-shopu ProfiHygiena.cz, kde nájdete široký sortiment prostriedkov pre upratovanie, ochranné pracovné kozmetiky, dávkovačov a zásobníkov mydla, papierových utierok a ďalších doplnkov.

Kvalitný tovar, ktorý nikto iný nemá

U nás máte záruku exkluzivity aj 100% kvality. Všetok náš tovar je originálny a vždy voňavý, pretože ho nikdy nenecháme dlho ležať na sklade. Široká ponuka produktov ktoré sa pravidelne dovážajú z USA. Do sortimentu potom zaraďujeme aj úplné novinky, ktoré žiadny iný obchod v Slovenskej republike neponúka.

Rýchle dodanie tovaru

Zistili ste, že sa vaše zásoby míňajú rýchlejšie, než ste pôvodne očakávali? Žiadny problém. Väčšinu objednávok odosielame do 24 hodín od vytvorenia objednávky. Produkty tak budete mať veľmi skoro k dispozícii.

Kontaktujte nás

 

Můj e-shop webdesign 2bcreative.cz
Doprava zadarmo nad 59 EUR vč. DPH
Doručenie od 3.63 EUR s DPH
Shoptet.skVytvoril Shoptet