Doprava a platba

Doprava


GEIS

Cena dopravy: 99 Kč / na Slovensko 6,30 €

Tovar, objednaný do 12 hod. v pracovný deň, (ktorý je na sklade), predáme spoločnosti GLS.V okamihu expedície zásielky sú vám na email doručené informácie o odoslání a bude Vám zasláné aj číslo zásielky. Pokiaľ chcete presne vedieť kde je Vaša zásielka, pripravili sme pre Vás stránku kde sú odkazy na sledovanie zásielok.

Doprava GEIS je ZDARMA pri ojednávke nad 59 € vr. DPH.

ZÁSIELKOVŇA

Cena dopravy: 3 € 

vaša zásielka bude dopravená na vybrané výdajné miesto siete Zásielkovňa, tovar bude doručený najneskôr do 2 pracovných dní. V okamihu expedícice zásielky sú vám na email doručené informácie o odoslaní a bude Vám zaslané číslo zásielky. Zároveň vám bude zaslané aj heslo pre vyzdvihnutie. Pokiaľ si ju nemôžete vyzdvihnúť hneď, zásielka na Vás počká 7 dní na výdajnom mieste.Pokiaľ chcete presne vedieť kde je Vaša zásielka pripravili sme pre Vás stránku kde sú odkazy na sledovánie zásielok. Po doručení na výdajné miesto budete informování SMS a emailom o možnosti vyzdvihnutia.

Doprava Zásielkovňa je ZDARMA pri ojednávke nad 59 € vr. DPH. Uvedené ceny za dopravu sú bez DPH

Platba


Online platba kartou

Cena za platbu: ZADARMO

Cenu nákupu zaplatíte vopred platobnou kartou. Pohodlný a bezpečný spôsob platby platobnou kartou cez platobnú bránu so zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu, kde zadáte číslo, platnosť a overovací kód Vašej platobnej karty.

Bankový prevod

Cena za platbu: ZADARMO

Bežný bankový prevod je stále veľmi obľúbenou platobnou metódou. V dnešnej dobe bankový prevod trvá iba jeden deň niekedy len pár hodín.

Dobierka

Cena za platbu: 1,50

Cenu nákupu zaplatíte v hotovosti alebo kartou doručovateľovi prepravnej služby pri prevzatí tovaru alebo na pobočke Zásielkovňa.

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.