Aké vône ponúkame?

aké vÔnE produktOV značky FRE PRO PONÚKAme?

Citrus

Citrus

Vôňa citrus je zmes vôní z pomaranča a citróna. Citrusové vône sú vyrobené v kombináci so sladkými tónmi nektarinky, kumarínu a vanilky. Svieža vôňa sa krásne hodí do všetkých typov interiérov

Kúpiť vône
Spiced Apple

Jablko / škorica

Vôňa jablka, škorice a klinčekov je podporená aj ovocnými tónmi broskyne, hrušky, pomaranča a bobuľovitých plodov, tak kvetinovými tónmi jazmínu, silice ylang ylang a pižma. Táto korenená vôňa sa hodí do každého interiéru

Kúpiť vône
Kvet bavlny

Kvet bavlny

Vôňa kvetu bavlníka, ľanu a konvalinky je zahalená do jemných tónov fialiek, okvetných lístkov ruží, tuberózy, nektariniek a melóna. V pozadí tejto jemnej vône ľahko rozpoznať náznak santalového dreva, hodvábu spolu s jemným dotykom pižma.

Kúpiť vône
Melon Uhorka

MelÓn / uhorka

Chladivé tóny melónu, citrónovej trávy a uhorky sú prepojené s kvetinovými tónmi Pakostu, muškátu, kvetu jablone a ovocného manga. Veľmi obľúbená, nenásilná vôňa vhodná do každého interiéru.

Kúpiť vône
Med Bylinky

Med / bylinky

Vôňa pomela, silic citronovníka pomarančového a zemolezu sa prelína s vôňou jazmínu, levandule, a kvetu mandlovníka. Celá zmes je podtrhnutá dotykom bazalky s muškatovými a pakostovými lístkami.

Kúpiť vône
Kiwi Grapefruit

Kiwi / Grapefruit

Vôňa šťavnatého pomaranča, ružového grapefruitu a kiwi sa prelína s vôňou broskyňového nektáru, tamarindu a kokosového mlieka. Ako základ vône sú použité lahodné tóny zázvoru, rebarbory a vanilky. Veľmi svieža vôňa, ktorá sa hodí do každého interiéru.

Kúpiť vône
Mango

Mango

Sladká vôňa manga, marhule a mandarinky je úžasne prepojená s vôňou malín, kosatca, gardénie, kumarínu a trstinového cukru. Obľúbená ovocná vôňa sa skvele hodí do každého interiéru.

Kúpiť vône
Levandula

Levanduľa

Svieža a zároveň intenzívna vôňa levandule sa mieša s tónmi citrusu a bavlny. Bohaté tóny sladkého dreva sa prelínajú s vôňami vanilky, sladkého pižma a jantáru. Veľmi príjemná a obľúbená vôňa sa hodí do všetkých typov interiérov.

Kúpiť vône
Vůně ocean mist

Ocean mist

Vôňa ľahká ako morský vánok. Tvoria ju ruže, jazmín a levandule. Okrem nich ucítite aj citrusové kvety, svieži pomaranč a citrón. Energiu dodává jedľa. Na zvodnosti zase pridává kumarín a lákavo voniace pižmo alebo tzv. mošus.

Kúpiť vône
Vůně herbal mint

Bylinky / Mäta (Herbal Mint)

Vôňa, ktorá vás povzbudí, v sebe skĺbi exotickú vôňu škorice, sviežu mätu a pikantnú arómu klinčeka a kardamónu. Váš nos určite zaznamená aj zmyselný jazmín a čerstvý eukalyptus so santalovým drevom a jantárom.

Kúpiť vône
Vůně wintergreen

Wintergreen

Táto vôňa vyniká predovšetkým čistotou a sviežosťou. Vďaka  tomu patrí mäte priepornej a eukalyptu, ktoré jej dodávajú tú správnu energiu. Intenzívna vôňa sa hodí nie len do miestností, ale napríklad aj auta, pretože podporuje bdelosť.

Kúpiť vône
Vůně guava pineapple

Guava Pineapple

Spoznajte dokonalú vôňu juhoamerického ovocia Guava, ktorá sa v tejto vôni spojila ešte s bielym ananásom, melónom a čerstvým liči. Ovocná aróma doplňuje jemné tóny mučenky, orchidey, jazmínu, ruže, konvaliniek a mošusu alebo tzv. pižma.

Kúpiť vône
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.