Charakteristika vôní FRE-PRO

Kiwi Grapefruit

Kiwi / Grapefruit

čerstvé šťavy z pomarančov, ružového grapefruitu a kiwi vyžarujú sviežosťou nad srdcom komponovaným z broskýň, a kokosového mlieka. Základ vône potom tvoria bouquet zázvoru, rebarbory a vanilky. Vyvoláva spomienky na exotické krajiny, osviežujúci a revitalizujúci. Vytvára pocity sebadôvery a dobrej kondície. Vhodná pre každý interiér.

Mango

Mango

Zmes plodov manga, marhuľových šupiek a listov Mandarin prepletená tónmi malín, irisu a gardéniou rozvíjajúce sa na základe tvorenom tónmi kumarínu a prírodného cukru. Ovocné a kvetinové tóny evokujúce pocity harmónie. Veľmi obľúbená vôňa vhodná pre každý interiér.

Uhorka Melon

Uhorka / Melón

Chladivé tóny melónov, citrónovej trávy a uhorky obohatené o kvetinový nádych pakostu, jablkových kvetov a manga. Veľmi osviežujúca zmes dodávajúca vitalitu a chladivý efekt, prekvapivo jemná. Vhodná pre každý interiér.

Bavlna

Bavlna

Jemná kompozícia tvorená vôňou jarných kvetov bavlny a ľanu rozvíjajúca sa nad srdcom tvoreným kvetmi fialiek, tuberózy, ruží, nektariniek a melónov. Základ vône potom tvoria prírodné tóny santalového dreva, hodváb a pižma. Prebúdza pocity istoty a podporuje aktívny prístup k životu, jedinečné zloženie ju robí neprehliadnuteľnou. Vhodná pre luxusné interiéry.

Levandula

Levanduľa

Nádych sviežeho citrusu a čerstvej bavlny prežiarený bohatým a dominantným buketom levandule v srdci tejto sviežej a elegantnej vône, obohatený základom tvoreným hrejivou zmesou tónov sladkého dreva, vanilky, pižma a jantáru. Na použitie v luxusnejších interiéroch.

Citrus

Citrus

Svieže tóny citrusových plodov a železníka v spojení so sladkým nádychom vône čerstvých nektariniek, kumarínu a vanilky. Tradične ovocno kvetinová kompozícia s revitalizačnými účinkami, vhodná pre každý interiér.

Med Bylinky

Med / Bylinky

Zmes bielych kvetov citrusov, horkého pomarančovníka a zemolezu obohatená o tóny jazmínu, levandule a mandľovníka na podklade bazalkových a kakostových listov. Exotická elegantná aróma vyvolávajúca pocity luxusu. Na použitie v luxusných interiéroch.

Vůně ocean mist

Ocean mist

Zavrite oči a predstavte si, že ležíte na pláži, kde vás ovieva morský vánok. Odniekiaľ sa k vám nesie vôňa jedlí, citrusových kvetov, sladkých pomarančov a čerstvých citrónov. Nedaleko sú v plnom rozkvete ruže a jemný jazmín. Blaženosť navodzuje aj levanduľa a zvodné pižmo s kumarínom.

Vůně herbal mint

Bylinky / Mäta (Herbal Mint)

Táto vôňa vás možno prenesie do kuchyne mamičky alebo babičky, kde sa piekli perníky a varil čerstvý mätový čaj. Zahreje vás pikantná vôňa škorice s klinčekom a koreneným kardamónom. zmysly pohladí aj mäta prieporná, ktorá do tejto vône vnáša netradičnosť a sviežosť.

Vůně wintergreen

Wintergreen

Ak netušíte, čo si pod týmto názvom predstaviť, tak je to predovšetkým energia a sviežosť. Predstavte si záhon plný jasne zelených listov mäty, ktorým dodává šmrnc čerstvý eukalyptus. Ako už možno správne tušíte, vôňa podporí vašu myseľ, ale v miestnosti, kam ju umiestnite, sa vám bude aj lepšie dýchať.

Vůně guava pinepple

Guava Pineapple

Než umiestnite túto vôňu do priestoru, pripravte si misku s exotickým ovocím. Dostanete na ňu totiž neskonalú chuť. Nesmie vám chýbať ananás, cukrový melón, liči ani netradičná, ale chutná guava. Príjemné pocity vo vás zanechajú aj tóny rozkvitnutej mučenky, orchidey, jazmínu, ruže a čistého, zvodného pižma.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.