Prehľad vôni FRE PRO

Citrus - Fre Pro

Vôňa citrus je zmes vôní z pomaranča a citróna. Citrusové vône sú vyrobené v kombinácií so sladkými tónami nektarinky, kumarinu a vanilky. Svieža vôňa sa krásne hodí do všetkých typov interiéru.

Jablko / škorica - Fre Pro

Vôňa jablka, škorice a klinčekov je podporená aj ovocnými tónami broskyne, hrušky, pomaranču a bobulovitých plodov, tak kvetinovými tónami jasmínu, silice ylang ylang a pižma. Táto korenenná vôňa sa hodí do každého interiéru.

Kvet bavlny - Fre Pro

Vôňa kvetu bavlníka, ľanu a konvalinky je zahalená do jemných tónov fialiek, okvetných lístkov rúží, tuberózy, nektarinek a melóna. V pozadí tejto jemnej vône ľahko rozpoznať náznak santálového dreva, hodvábu spolu s jemným dotykom pižma.

Melon / uhorka - Fre Pro

Chladivé tóny melónu, citrónovej trávy a uhorky sú prepojené s kvetinovými tónami kakosty, muškátu, kvetu jablone a ovocného manga. Velmi oblúbená, nenásilná vôňa vhodná do každého interiéru.

Med / bylinky - Fre Pro

Vôňa pomela, silic citrovníka pomarančového a zimolezu sa prelína s vôňou jasmínu, levandule, a kvetu mandlovníka. Celá zmes je podtrhnutá dotykom bazalky s muškátovými a kakostovými lístkami.

Kiwi / Grapefruit - Fre Pro

Vône šťavnatého pomaranča, ružového grapefruitu a kiwi sa prelína s vôňou broskyňového nektáru, tamaríndu a kokosového mlieka. Ako základ vône sú použité lahodné tóny zázvoru, rebarbory a vanilky. Veľmi svieža vôňa, ktorá sa hodí do každého interiéru.

Mango - Fre Pro

Sladšia vôňa manga, marhule a mandarinky je úžasně prepojená s vôňou malín, kosatca, gardénie, kumarinu a trstinového cukru. Obľúbená ovocná vôna sa skvelé hodí do každého interiéru.

Levandula - Fre Pro

Svieža a zároveň intenzívna vôňa levandule sa mieša s tónami citrusu a bavlny. Bohaté tóny sladkého dreva sa prelínajú s vôňami vanilky, sladkého pižma a jantaru. Velmi príjemná a oblúbená vôňa sa hodí do všetkých typov interiéru.